fifa4pro

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


    Vrei o imagine sau un script de pe FIFA4PRO?

    Necros
    Necros
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 79
    Varsta : 32
    Localizare : Piatra Neamt
    Mustrari :
    Vrei o imagine sau un script de pe FIFA4PRO? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vrei o imagine sau un script de pe FIFA4PRO? Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 15/06/2008

    Vrei o imagine sau un script de pe FIFA4PRO? Empty Vrei o imagine sau un script de pe FIFA4PRO?

    Mesaj  Necros Lun Mar 01, 2010 4:14 pm

    Vrei o imagine anume sau script de pe FIFA4PRO?

    Mai bine intrebi inainte sa pui mana si sa iei singur.

    Forumul FIFA4PRO utilizeaza un pe care il folosesc doar putine forumuri existente. Sistemul nu-mi apartine, deci nu imi asum meritele asupra lui.

    90% din imaginile de pe forum folosesc acest sistem de depistare.
    In momentul in care imaginea folosita de FIFA4PRO apare si pe alte forumuri sistemul imi ofera numele forumului respectiv asa:
    [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
    Imediat ce un alt forum foloseste fie un cod fie o imagine de pe FIFA4PRO va fi detectat cam in 20-30 minute. Avand dovada acest sistem, voi cere personal celor de le Forumgratuit ca forumul ce a folosit fara voie imaginea/scriptul sa fie sters, deoarece forumul FIFA4PRO se afla sub protectie COPYRIGHT.

    Ce va sfatuim:
    Mai bine cereti-ne noua si va vom da, decat sa riscati sa va pierdeti forumul pentru o simpla imagine/script.

      Data/ora curentă este: Lun Mai 06, 2024 3:22 pm